3DDESIGN

Студія дизайну

Search
Close this search box.

Глянцеві

3ddesign

Глянцева натяжна стеля — відмінне рішення для приміщень, яким потрібно багато світла. Їхній дзеркальний блиск буквально стирає межі приміщення і візуально робить його вищим. Глянець гармонійно вписується в інтер’єр будь-якого стилю, роблячи його чистішим, просторішим і світлішим. У будь-якому кольорі він має просто приголомшливий вигляд.

Факт! Дзеркальні поверхні змінюють сприйняття стінового оздоблення. Відбиваючи світло, вони надають їй більш свіжий, привабливий вигляд.

Особливості глянцевих натяжних стель
Основа таких натяжних полотен — еластична плівка ПВХ зі щільністю до 230 г/м² і товщиною 0,15-0,25 мм. Для дзеркального ефекту виробник наносить на її поверхню спеціальне лакове покриття. У результаті матеріал набуває сліпучого блиску і гладкості. Під час встановлення ПВХ полотно розтягується на 200% і створює рівне покриття без нерівностей і напливів

Технічні параметри плівки дають змогу наносити на її поверхню будь-яку фотографію, візерунок і фарбувати в будь-який колір. Вона не вигоряє на сонці і зберігає яскравість протягом усього терміну експлуатації.

Для замовлення, заповніть коротку форму і ми з Вами зв’яжемось найближчим часом.

Плюси глянцевих натяжних стель:

  • Доречний дизайн. Полотна в глянці гармонійно виглядають у кімнатах з будь-якою висотою стелі.
  • Розширення простору. ПВХ плівка в глянці наповнює приміщення світлом і створює дзеркальний ефект.
  • Святковий вигляд. У будь-якому кольорі він виглядає витончено й ошатно.
  • Швидкий і простий спосіб перетворити інтер’єр. Процес монтажу ПВХ полотна займає 1,5-2 години.
  • Економний варіант оздоблення. Не потрібно попередньо вирівнювати поверхні, купувати додаткові матеріали для монтажу.
  • Відмінний санітарний стан. На гладких поверхнях осідає менше пилу, ніж на фактурних плівках. На них не розмножуються грибки і патогенна флора.
  • Тривалий термін експлуатації Вони служать понад 10 років з повним збереженням властивостей.
  • Монтаж глянцевої натяжної стелі проходить швидко. Єдине, що потрібно зробити під час встановлення — закріпити на стінах напрямні і натягнути на них ПВХ полотно. Електрична проводка буде прихована. Зовні ми маємо гладку стельову поверхню зі встановленим освітленням. Такий вид оздоблення вимагає мінімальних витрат грошей і часу.

Мінусів у натяжних глянцевих стель не так багато:

  • Створюють відблиски, які напружують зір і заважають повноцінному відпочинку.
  • Полотна чутливі до нагрівання. Тому встановлювати у світильники класичні лампи розжарювання не варто. Краще віддати перевагу світлодіодним. Такі лампи практично не нагріваються і споживають мінімум електроенергії.
  • Вимагають пильного догляду. Сира ганчірка залишає на такій поверхні розводи.
  • Такі полотна мають обмеження по ширині (до 5,5 м), тому у великих кімнатах при стикуванні полотен залишаються помітними шви. Вони бояться різких змін температур, тому від ідеї натягнути глянсову стелю в тамбурі, коридорі або на балконі краще відмовитися. І ще: дзеркальні поверхні створюють відблиски, тому нанесені на них малюнки часто спотворюються. Матові та сатинові стелі позбавлені цього недоліку.